oferta integracyjna firmowa

Ośrodek  Szkoleniowo – Wypoczynkowy  „NIAGARA” położony  w malowniczej miejscowości Międzybrodzie  Żywieckie, daje możliwość połączenia aktywnego wypoczynku, relaksu oraz pracy wśród dziewiczej przyrody z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Ośrodek zlokalizowany jest u podnóża góry Żar, na którą turystów wywożą nowoczesne wagoniki  (przeniesione z Gubałówki ) oraz około 300m od Zalewu Międzybrodzkiego w uroczej kotlince, której granice wytycza górski wodospad.

Nowoczesne i profesjonalne zaplecze konferencyjne pozwala nam na organizację wszelakiego rodzaju konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy imprez firmowych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy bezpłatnie:

  • salę ( 16m x 12m ) przygotowaną w  zależności od potrzeb na 100 – 200 osób z nagłośnieniem

  • salę ( 7m x 6m )

  • salę kominkową ( 11m x 6m )

  • sala (8m x 12m)

Sale są z nagłośnieniem.

Wraz z zapleczem konferencyjnym oferujemy Państwu oprawę gastronomiczną, organizujemy lunche, przerwy kawowe, przyjęcia i bankiety.

Nasza nowo wyremontowana część hotelowa w budynku głównym – recepcyjnym   oferuje  warunki w pokojach dwuosobowych, segmentach (2+2) z pełnym węzłem sanitarnym oraz   apartamentach. W budynku oferujemy kablowy internet ( kabel wypożycza recepcja ) i WiFi w całym budynku.

W wolnych  chwilach  zapraszamy na relaks w saunie rzymsko- fińskiej – 30zł/0.5h, wannie z hydromasażem – 30zł/0.5h , kabinie parowej z biczami szkockimi – 20zł/os , latem -wind surfing, kajaki,

żaglówki,kort tenisowy (mączka) ,park linowy, basen letni, spotkanie z grzybiarzem, rejs stateczkiem po jeziorze żywieckim, spotkanie z folklorystą Jacentym Ignatowiczem.

Dla spragnionych  mocnych wrażeń proponujemy imprezy integracyjne na świeżym powietrzu m.in.: zorbing, platforma grawitacyjna, paralotnie, „paintball”, szybowce, przeloty samolotem sportowym.

Wspaniałym wytchnieniem po ciężkim dniu będą chwile spędzone w miłym towarzystwie w kawiarni  z salą kominkową .

 

Oferujemy pełne wyżywienie składające się z trzech posiłków:

  • śniadanie w formie szwedzkiego bufetu uzupełnianego na bieżąco według potrzeb

  • obiad ( dwudaniowy + kompot – dania regionalne )

  • kolacja w formie szwedzkiego bufetu uzupełnianego na bieżąco

  • nocleg w pokojach dwu-, trzyosobowych, segmentach (dwa pokoje dwuosobowe połączone wspólną łazienką, każdy pokój z osobnym wejściem), apartamentach. Wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, tv.

Dodatkowo proponujemy jedną z kolacji w formie grilla ( propozycje do uzgodnienia z recepcją ) . Chwile przy ognisku umili kapela góralska.

Dużym zainteresowaniem cieszy się również zabawa przy muzyce. Proponujemy różne warianty uroczystych kolacji w kwocie już od 80zł do 180 zł. W cenie zawarty jest ciepły posiłek, zimna płyta, kawa, herbata itp. Zachęcamy do skorzystania z DJ lub profesjonalnego zespołu muzycznego.

 

Serdecznie zapraszamy