oferta dla studentów

Serdecznie zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego “NIAGARA” w Międzybrodziu Żywieckim na obozy adaptacyjne. Jesteśmy organizatorem wczasów, pobytu dzieci i młodzieży, imprez i spotkań integracyjnych. Legitymujemy się wszystkimi niezbędnymi zezwoleniami i zgłoszeniami uprawniającymi nas do organizowania takiego wypoczynku. Lokalizacja naszego ośrodka daje możliwość połączenia aktywnego wypoczynku, relaksu oraz pracy wśród dziewiczej przyrody z dala od wielkomiejskiego zgiełku.
Budynek główny recepcyjny to baza hotelowa o luksusowym wyposażeniu z pełnym węzłem sanitarnym, w pokojach dwuosobowych, trzyosobowych i wieloosobowych oraz apartamentach.

 

W kosztach pobytu  oferujemy bezpłatnie :

  • ping-pong
  • salki do zajęć
  • bezpłatnie 1 opiekun na 20 uczestników
  • basen letni
  • boisko do siatki plażowej

            Odpłatnie możemy zorganizować spotkanie z Justynem Kołkiem – grzyboznawcą, który przekaże  informacje na tematy związane z grzybami/rozpoznawanie grzybów jadalnych, trujących, chronionych i nie tylko, a także znanym chociażby z programu „Mam Talent” folklorystą, Jacentym Ignatowiczem.

W wolnych  chwilach  zapraszamy na relaks w saunie rzymsko- fińskiej – 30zł/0,5h, wannie z hydromasażem – 30zł/0,5h, kabinie parowej z biczami szkockimi –20zł/os.

Istnieje możliwość zarezerwowania pełnowymiarowej sali gimnastycznej w cenie 50zł/h.

Atrakcje w najbliższej okolicy:

Wspaniałą atrakcją  będzie  zwiedzanie muzeum przyrodniczego, całoroczny tor saneczkowy.  Zapraszamy również na rejs statkiem po jeziorze żywieckim trwający ok. 45min, wyjazd kolejką na górę Żar oraz do zwiedzania jednej z największych w Europie elektrowni szczytowo – pompowej Żar w Międzybrodziu Żywieckim, a dla szukających wrażeń  polecamy park linowy u podnóża góry Żar oraz zwiedzanie hangarów, lotniska im. A. Dziurzyńskiego.

Dodatkowo możemy zorganizować wycieczki autokarowe:

1) wycieczka

Żywiec – zabytkowa część miasta (zamek, park miejski)

Bielsko – Biała – zwiedzanie starej części Bielska Białej ( Ratusz, Zamek Sułkowski-muzeum stałe, Dom Tkacza, Rynek, Studio Filmów Rysunkowych, kolej gondolowa na Szyndzielni

2) wycieczka

Wadowice – zwiedzanie miasta śladami Papieża Polaka Jana Pawła II ( Dom rodzinny Wojtyły)

Park Miniatur – Świat Marzeń (miniatury najsławniejszych budowli świata, labirynty, lunapark)

Dinozatorland –  Największy Park ruchomych dinozaurów w Polsce, w Zatorze

3) wycieczka

Pętla Beskidzka – przejazd do Szczyrku, przełęcz Salmopolska, Wisła Malinka (nowo wybudowana skocznia), Wisła Uzdrowisko, Muzeum Adama Małysza, Ustroń (Leśny Park Niespodzianek), Koniaków, wyjazd kolejką krzesełkową, powrót do Ośrodka przez Bielsko na Czantorię.

4) wycieczka

Zwiedzania Muzeum Browaru w Żywcu

Wycieczkę nr 1 można połączyć z wycieczką nr 4.

Ponadto posiadamy również bogate zaplecze sal dydaktycznych, które będą pomocne w prowadzeniu zajęć.

Baza noclegowa przeznaczona jest dla około 150 os