Ferie zimowe

Przedstawiamy dwie oferty na ferie zimowe:

– dla grup zorganizowanych z dziećmi – dla osób dorosłych/gości indywidualnych. Osoby dorosłe/goście indywiudalni cena za osobodzień wynosi 90.00zł z pełnym wyżywieniem lub 80,00zł ze śniadaniem i obiadokolacją.

Serdecznie zapraszamy na „ZIMOWISKO” do Ośrodka Wypoczynkowego „NIAGARA” sp.z o.o. w Międzybrodziu Żywieckim. Jesteśmy organizatorem wczasów, pobytu dzieci i młodzieży. Legitymujemy się wszystkimi niezbędnymi zezwoleniami i zgłoszeniami uprawniającymi nas do organizowania takiego wypoczynku. Budynek główny recepcyjny to baza hotelowa o luksusowym wyposażeniu z pełnym węzłem sanitarnym, w pokojach dwuosobowych , trzyosobowych i apartamentach, koszty osobodnia z pełnym wyżywieniem wynosi :

  • młodzież ucząca się do 15 roku życia 80 zł za dobę
  • młodzież ucząca się powyżej 15 roku życia + kadra 85 zł za dobę

W kosztach pobytu oferujemy bezpłatnie :

  • 1 ognisko z pieczeniem kiełbasek,
  • ping-pong
  • salkę gimnastyczną
  • spotkanie z folklorystą (przy pobycie min 7 dni)
  • dyskotekę
  • bezpłatnie 1 opiekun na 20 uczestników
  • w odległości 1000m od obiektu znajduje się kolejka linowa i stok narciarski 1600m długi, sztucznie naśnieżony i oświetlony.
  • Wypożyczalnia nart

Odpłatnie możemy zorganizować spotkanie z Justynem Kołkiem – Grzyboznawcą , który przekaże informacje na tematy związane z grzybami/rozpoznawanie grzybów jadalnych , trujących , chronionych i nie tylko.

Za dodatkową opłatą oferujemy: kabinę parową , biczy szkockich, wannę z hydromasażem. Atrakcje w najbliższej okolicy:

Wspaniałą atrakcją będzie zwiedzanie muzeum przyrodniczego, całoroczny tor saneczkowy. Zapraszamy również na rejs statkiem po jeziorze żywieckim trwający ok. 50min, wyjazd kolejką na górę Żar oraz do zwiedzania jednej z największych w Europie elektrowni szczytowo – pompowej Żar w Międzybrodziu Żywieckim, dla szukających wrażeń Park linowy u podnóża góry Żar oraz zwiedzanie hangarów, lotniska im. A. Dziurzyńskiego.

Dodatkowo możemy zorganizować wycieczki autokarowe:

1) wycieczka Żywiec – zabytkowa część miasta (zamek, park miejski) Bielsko – Biała – zwiedzanie starej części Bielska Białej ( Ratusz, Zamek Sułkowski, Rynek, Studio Filmów Rysunkowych, kolej gondolowa na Szyndzielnię)

2) wycieczka Wadowice – zwiedzanie miasta śladami Papieża Polaka Jana Pawła II ( Dom rodzinny Wojtyły), Park Miniatur – Świat Marzeń (miniatury najsławniejszych budowli świata, labirynty, lunapark) Dinozatorland – Największy Park ruchomych dinozaurów w Polsce, w Zatorze

3) wycieczka Pętla Beskidzka – przejazd do Szczyrku, przełęcz Salmopolska, Wisła Malinka (nowo wybudowana skocznia), Wisła Uzdrowisko, Ustroń (Leśny Park Niespodzianek), wyjazd kolejką krzesełkową, powrót do Ośrodka przez Bielsko na Czantorię.

W okolicy znajdują się również sanktuaria Maryjne oraz wiele szlaków przyrodniczych.

Ponadto posiadamy również bogate zaplecze sal dydaktycznych, które będą pomocne w prowadzeniu zajęć. Niedaleko bo w Bielsku-Białej znajduje się Teatr Lalek Banialuka, gdzie dzieci mogą oglądnąć przedstawienie. Na zalewie międzybrodzkim oddalonym od ośrodka o 300m posiadamy również sprzęt pływający.

Baza noclegowa przeznaczona jest dla około 140 os.