Dla młodzieży

Serdecznie zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego „NIAGARA” sp.z o.o. w Międzybrodziu Żywieckim. Jesteśmy organizatorem wczasów , pobytu dzieci i młodzieży. Legitymujemy się wszystkimi niezbędnymi zezwoleniami i zgłoszeniami uprawniającymi nas do organizowania takiego wypoczynku. Budynek główny recepcyjny to baza hotelowa o luksusowym wyposażeniu z pełnym węzłem sanitarnym, w pokojach dwuosobowych , trzyosobowych i apartamentach, gdzie doba noclegowa wynosi 38,00 zł – a wyżywienie (cena stała dla wszystkich kategorii) tj. śniadanie 14,00 zł, obiad – 20,00 zł i kolacja 13,00 zł i dodatkowy podwieczorek.

Osobodzień w budynku głównym recepcyjnym wynosi 65 zł.

Budynek drugi- część turystyczna posiada bazę noclegową w pokojach dwu i trzyosobowych z łazienkami (ubikacja i umywalka, prysznic- kabiny męskie i damskie na korytarzu) cena 15,00 zł- plus wyżywienie jw.

Osobodzień na części turystycznej wynosi 52 zł

W kosztach pobytu bez względu na kategorie oferujemy bezpłatnie :

  • ping-pong
  • salkę gimnastyczną
  • dla szkół tańca bezpłatnie sale taneczne
  • dyskoteki
  • bezpłatnie 1 opiekun na 20 uczestników

Za dodatkową opłatą oferujemy:saunę rzymsko – fińską, kabinę parową biczy szkockich, wannę z hydromasażem. Wspaniałą atrakcją będzie zwiedzanie muzeum przyrodniczego, całoroczny tor saneczkowy .

Zapraszamy również na rejs statkiem po jeziorze żywieckim trwający ok. 50min, wyjazd kolejką na górę Żar oraz do zwiedzania jednej z największych w Europie elektrowni szczytowo – pompowej Żar w Międzybrodziu Żywieckim dla szukających wrażeń Park linowy u podnóża góry Żar oraz loty samolotem i szybowcem. Ceny nie zawierają podatku VAT 8%.

Dodatkowo możemy zorganizować wycieczki autokarowe:

1.ŻYWIEC – zabytkowa część miasta.

2.BIELSKO- BIAŁA – zwiedzanie starej części Bielska Białęj( Ratusz,Zamek Sułkowski, Rynek, Studio Filmów Rysunkowych, kolej gądolowa na Szyndzielnie).

3.WADOWICE – zwiedzanie miasta śladami Papierza Polaka Jana Pawła II (Dom rodzinny Wojtyły), Park Miniatur-Świat Marzeń (miniatury najsławniejszych budowli świata, labiryny, lunapark,).

4.PĘTLA BESKIDZKA -przejazd do Sczyrku, przełęcz Salmopolska, Wisła Malinka(nowo wybudowana skocznia) Wisła Uzdrowisko, Ustroń(Leśny Park Niespodzianek), wyjazd kolejką krzesełkową, powrót do ośrodka przez Bielsko na Czantorię.

Ponadto posiadamy również bogate zaplecze sal dydaktycznych, które będą pomocne w prowadzeniu zajęć. Niedaleko bo w Bielsku-Białej znajduje się Teatr Lalek Banialuka, gdzie dzieci mogą oglądnąć przedstawienie. Na zalewie międzybrodzkim oddalonym od ośrodka o 300m.

 

Możliwość posiadania opiekuna/pilota grupy

Cena za dzień dodatkowo od osoby

grupa 20 os-21.50 zł

grupa 30 os -14,50 zł

grupa 40 os- 11,00 zł

grupa 50 os- 9 zł